Wydarzenie o charakterze kulturalno- integracyjnym dedykowane było przez Radę Rodziców całej społeczności szkolnej. Podczas pikniku zrealizowany został 5- godzinny blok artystyczno- rekreacyjny składający się z prezentacji teatralnych i tanecznych oraz wielu gier, zabaw i konkursów. Przez cały czas trwania imprezy dostepne były sekcje, gdzie pod opieką animatorów dzieci mogły wykonać elementy drobnej biżuterii, gniotki itp. Nie zabrakło również zabawy przy malowaniu buziek i skręcaniu balonowego Zoo. Odbył się także pokaz dużych baniek. Dla najmłodszych dzieci dużą atrakcją była parada postaci z bajek oraz wizyta wesołego szczudlarza. Darmowa wata cukrowa i pocorn cieszyły się dużym powodzeniem, a pokaz iluzjonisty zaczarował wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że Piknik Szkolny na stałe wpisze się w Kalendarz Wydarzeń Szkolnych. To była świetna zabawa :)