Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Czas radosnego oczekiwania to doskonała okazja do budowania i pogłębiania relacji także w szkole!

W czwartek, 19 grudnia, w Zespole Szkół nr 127 można było poczuć magię świąt wyjątkowo wyraźnie.

Dzień rozpoczęliśmy od wspólnego obejrzenia Jasełek przygotowanych przez naszych najmłodszych uczniów. Były wiersze i kolędy, a Pani Dyrektor, Beata Aranowska, złożyła wszystkim uczniom świąteczne życzenia.

Tego dnia nie mogło się obyć bez wspólnego kolędowania. Zarówno licealiści, jak i uczniowie Szkoły Podstawowej z zapałem śpiewali kolędy polskie, angielskie, a nawet hiszpańskie. Kolędowaniu przysłuchiwał się szczególny gość – Święty Mikołaj, który dla każdego grzecznego ucznia miał czekoladowy prezent.

Szkoła wyglądała przepięknie: choinki, kolorowe łańcuchy i lampki, uczniowie i nauczyciele poubierani w wesołe, świąteczne stroje.

Po wspólnych uroczystościach wszyscy rozeszli się do klas na spotkania wigilijne. Na przybranych obrusami stołach pojawiły się świąteczne przysmaki. Była okazja do życzliwych rozmów, wspólnego świętowania i składania życzeń.  Dzień zakończyliśmy wspólnym oglądaniem świątecznych filmów i grami integracyjnymi.

Z okazji zbliżających się świąt życzymy wszystkim spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie przyjaciół i rodzin oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020. Obyśmy w przyszłym roku mieli wiele okazji do dzielenia się radością!