Różnorodność występów była bardzo duża, 15 finałowych prezentacji przedstawiło popisy akrobatyczne, wokalne, taneczne, recytatorskie oraz gry na instrumentach.

Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się świetnie wykazując przed widownią nieprzeciętny talent. A wspaniała publiczność dopingowała i wspierała ich ze wszystkich sił, doceniając niezwykłe talenty młodych artystów i ogromną odwagę.

Wybór najlepszych był ogromnie trudny, z uwagi na wysoki poziom artystyczny, jaki prezentował każdy z uczestników. Ostatecznie jury – pod przewodnictwem Pani Katarzyny Kłyko – Jędrzejczak ogłosiło zwycięzców szkolnego konkursu „Mam Talent”.

GRAND PRIX

Nel Cieszewska i Karolina Mojsiejewicz – kl.2a

LAUREATAMI zostali:

• Zuzanna Kozakiewicz i Zofia Pawul – kl. 3a
  • Antonina Sucharda i Zofia Pawlęga – kl. 2a
  • Stanisław Lipski – kl. 3a

Przyznano również WYRÓŻNIENIA:

• Julia Wilczyńska – kl.1b
  • Antonina Krasucka – kl. 1a
  • Tymon Lewandowski – kl. 2b
  • Stanisław Predenkiewicz – kl. 3a
  • Anna Godlewska i Anna Sobolewska – kl. 3b

Dzięki szkolnemu konkursowi „Mam Talent” odkrywanie talentów okazało się fascynująca przygodą i wspaniałą zabawą oraz stało się oczywistym stwierdzenie, że w każdym drzemie jakiś ukryty talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy wytrwałości w doskonaleniu Waszych nieprzeciętnych zdolności. Dziękujemy za mile spędzony czas! Do zobaczenia za rok !