Biblioteka szkolna zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego

Poniedziałek       800-1600
Wtorek                800-1600
 Środa                800-1600
 Czwartek          800-1600
 Piątek                800-1500

W naszej bibliotece znajdziesz ciszę i spokój do nauki.Biblioteka szkolna oferuje dużo nowości książkowych które zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.Na bieżąco staramy się uzupełniać księgozbiór, chętnie bierzemy pod uwagę propozycje uczniów.

Wszystkie książki mają nadane kody kreskowe, dlatego wypożyczanie odbywa się za pomocą czytnika. Uczniowie nie posiadają imiennych kart czytelnika. Szkolne Centrum Informacji Multimedialnej wyposażone jest w 4 stanowiska komputerowei drukarkę do dyspozycji uczniów.

Uczniowie mają wolny dostęp do regałów z książkami co umożliwia swobodne przeglądanie książek.

W czytelni czekają na Was stoliki z krzesłami oraz wygodna kanapa.

Od września 2023 roku w czytelni został zaaranżowany kącik dla młodszych czytelników.

Przyjdź i zapytaj o książkę, którą chciałbyś przeczytać!

Możecie również śledzić nas na Instagramie

smocza_czyta

Wiadomość