Z okazji minionego Dnia Dziecka w naszej szkole, w klasie 1b odbyły się warsztaty garncarskie.
Podczas zajęć dzieci poznały zawód garncarza oraz dowiedziały się jak powstają naczynia z gliny. Każdy uczeń miał możliwość samodzielnego lepienia i formowania własnej pracy.
Warsztaty były bardzo ciekawe i sprawiły wszystkim dużo radości. Dzięki nim uczniowie rozwijali wyobraźnie i zdolności manualne.