Ostatni tydzień przed wakacjami to czas wzmożonych wycieczek, wyjazdów i wielu innych atrakcji jakie przygotowują wychowawcy dla swoich uczniów. Tym razem klasa 4b pojechała do Parku Młociny, aby na wesoło spędzić ten upalny letni dzień. Było fantastyczne ognisko z pieczonymi kiełbaskami i piankami. Jednak żeby nie było tak łatwo dzieci musiały własnoręcznie nazbierać patyków i gałęzi i dopiero wtedy mogły rozpalić ogień.
Były też szaleństwa na placu zabaw, piłka plażowa, zbijak, gry planszowe, a na koniec pyszne lody - wszystko to miało jeden cel - integracja zepołu klasowego. Okazało się, że aby się nie nudzić, a przede wszystkim przyjemnie i wartościowo spędzić czas, wcale nie trzeba sięgać po komórki i inne urządzenia elektroniczne, przyroda ma do zaoferowania znacznie więcej niż nam się wydaje.
Klasy 1, w ostatnm tygodniu nauki, spędziły wyjątkowy dzień w "Wiosce pod Kogutem" podczas warsztatów "Z farmy i lasu".
Była to świetna okazja do wspólnej zabawy, poznawania życia na wsi i zdobywania nowych doświadczeń poprzez działanie. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych aktywnościach, odkrywały ciekawostki związane z gospodarstwem i spędzały czas na świeżym powietrzu.
Nie zabrakło uśmiechów, rozmów i wspólnych chwil, które pomogły jeszcze lepiej się poznać i zintegrować. To był dzień pełen radości, ruchu i niezapomnianych wspomnień - wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

2025/2026
26.06.2026
godz. 9:00 - klasy 7 - 8
godz. 10:00 - klasy 1 - 3
godz. 11:00 - klasy 4 - 6