Szkoła Podstawowa nr 389

im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie

Aktualności

Ognisko w Parku Młociny

Ostatni tydzień przed wakacjami to czas wzmożonych wycieczek, wyjazdów i wielu innych atrakcji jakie przygotowują wychowawcy dla swoich uczniów. Tym razem klasa 4b pojechała do Parku Młociny, aby na wesoło spędzić ten upalny letni dzień. Było fantastyczne ognisko z pieczonymi kiełbaskami i piankami. Jednak żeby nie było tak łatwo dzieci musiały własnoręcznie nazbierać patyków i gałęzi i dopiero wtedy mogły rozpalić ogień. 

Były też szaleństwa na placu zabaw, piłka plażowa, zbijak, gry planszowe, a na koniec pyszne lody - wszystko to miało jeden cel - integracja zepołu klasowego. Okazało się, że aby się nie nudzić, a przede wszystkim przyjemnie i wartościowo spędzić czas, wcale nie trzeba sięgać po komórki i inne urządzenia elektroniczne, przyroda ma do zaoferowania znacznie więcej niż nam się wydaje.