Ostatnia środa przed wakacjami to wspaniały czas dla uczniów naszej szkoły.
Rada Rodziców we współpracy z Gronem Pedagogicznym przygotowała fantastyczny piknik. Doskonała organizacja, profesjonalne prowadzenie imprezy, mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych dzieci to coś, co wyróżniało tegoroczną zabawę. Kreatywność w doborze stoisk z atrakcjami przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Były kąciki kreatywne - malowanie płóciennych toreb, kamieni, przygotowanie biżuterii z koralików, kącik muzyczny, ekologiczny, pokaz taneczny grupy "Małe diamenty", pokaz judoków należących do szkółki "Chojrak", "salonik urody" z tatuażami i warkoczykami, zawody sportowe przygotowane przez wychowawczynie klas 1-3 oraz nauczycieli w-fu, dmuchańce oraz wszelkiego rodzaju rodzaju konkursy, quizy, zagadki, a dla głodnych i spragnionych - popcorn i pyszna lemoniada. Słowem dla każdego coś ciekawego i dobrego. Nikt się nie nudził, a z pewnością nie miał powodów do narzekania.
Zwieńczenie imprezy to występ szkolnego chóru pod kierownictwem p. Magdaleny Przychodzkiej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i zrealizowanie tegorocznego pikniku szkolnego.