W dniu 19 czerwca odbył się konkurs pięknego czytania dla uczniów klas 1 - 3.
Z okazji minionego Dnia Dziecka w naszej szkole, w klasie 1b odbyły się warsztaty garncarskie.
W dniu dzisiejszym, 28 maja dwie uczennice klasy 2a wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 222 w Warszawie.